JUMPING PARTY S MILANOM LIESKOVSKÝM PRESUNUTÁ NA 8.8.2021

Spoločenská situácia vyústila v karanténne opatrenia, ktoré žiaľ neumožňujú konanie akcie v pôvodne naplánovanom termíne i prvom náhradnom termíne, preto sme sa rozhodli nájsť dotretice nový, letný termín. Je to letná augustová nedeľa: 8.8.2021, v rovnakom čase, na rovnakom mieste, s rovnakými inštr. hosťami a rovnakými DJ-mi!

Ďakujeme všetkým za pochopenie a obrovskú priazeň, veľmi sa na vás všetkých v auguste tešíme!

—————————————–

V nedeľu 8. augusta 2021 o 16:00 to opäť vypukne! Trojhodinová jumping party, ktorou spoločne oslávime 10. rok jumpingu v Banskej Bystrici, v banskobystrickom kraji. Deviaty rok centier skupinových cvičení Suzn.life (jumpingbb). Sto trampolín a tri hodiny toho najlepšieho jumpingu za doprovodu úžasnej, motivujúcej, “zimomriavkujúcej” elektronickej hudby, ktorú priamo namieste bude pre nás mixovať úžasný DJ Milan Lieskovský. Svetelný a zvukový zážitok nám opäť zabezpečí skvelý DJ Marcel Štirbl (Banská Štiavnica). Jumping party vás bude sprevádzať “party naladený” domáci inštruktorský tím Suzn.life a charizmatickí inštruktorskí hostia, ktorých budeme postupne predstavovať.

Vstupenky sú vypredané, môžte nás kontaktovať a zapíšeme si vás na “čakačku”:)
Cena vstupenky: 27,- Eur

Pitný režim, občerstvenie a porcia narodeninovej torty v cene
Kontaktujte nás akoukoľvek formou:
e-mail: jumping.bystrica@gmail.com
fb: Suzn.life – Jumpingbb
tel.: 0948 076 484 (Zuzana Suchá)

Miesto konania party:
Horná 21, 974 01 Banská Bystrica
Táto akcia bude dokumentovaná :)

Inštruktorskí hostia:

1) Manželia Slezákovci šéfujú dnes už cez 8 rokov Jumpingu Nitra, Janku uvítame u nás ako inštruktorského hosťa po prvý raz, v tom, čo pre nich znamená jumping, majú jasno.., veľmi sa na nich oboch tešíme!

Janka Slezáková (Jumping Nitra):
“Jumping ma chytil za srdce už na prvej Peťovej hodine asi pred 8 rokmi. No a Peťo ma chytil za srdce o trochu neskôr.” Janka je odmalička prepojená s rôznymi športovými aktivitami, no nikdy by si nepomyslela, že šport bude raz jej prioritou. Jumping bol pre ňu láskou na prvý skok. Dnes je vďačná, že ju Peťo motivoval k inštruktorskému školeniu. Svoje vedomosti si od toho času rozširovala o ďalšie skupinové aktivity (Pilates, Tabaty), no jumping stále ostáva jej srdcovkou. Teší sa, že ľudí motivuje, že sa navzájom inšpirujú a vracajú sa radi na jej hodiny. “Jumping spája našu rodinu, trávime pri ňom náš spoločný čas, prináša stále nových priateľov a združuje tých starých. Nejako sa všetci spolu preskáčeme až do dôchodku.”

Peťo Slezák (Jumping Nitra)
Peťo sa venuje skupinovým tréningom od roku 1996. Športovo zdatný bol však odmalička. Rôznym formám skupinových tréningov sa venoval aj počas svojho 10 ročného pôsobenia v Taliansku. Od roku 2011 žije obľúbeným jumpingom, vybudoval “Jumping Nitra”. A čo vlastne pre neho znamená jumping? “Jumping znamená pre ľudí, čo to robia dlhé roky viac než „cvičenie, z ktorého človek schudne do peknej postavy“. Znamená pre dlhoročných jumperov nenahraditeľnú potrebu si poriadne zamakať, odreagovať sa, stretnúť známe tváre, s ktorými prehodí pár slov a načerpá do tela energiu, potrebnú pre ďalsie fungovanie! Nezáleží na tom, ako sa cítiš, keď na jumping ideš, ako strašne sa ti nechce, si nevyspatý, vyčerpaný…jumping ťa proste dobije a postaví na nohy!”.

janka a peto slezakovci

2) Inštruktorský hosť Eva Čullá – Jumping Turčianske Teplice

Prvý raz stála na trampolíne v roku 2012 na akcii v Martine a bola to aj u nej “láska na prvý skok”. “Neskotočne sa mi to cvičenie páčilo, lebo bolo úplne iné ako cvičenia dovtedy – energické, veselé a hlavne poriadna makačka i zábava.” Eva bola aktívna odmalička, nikdy nevedela obsedieť chvíľu na jednom mieste a telesná výchova bola vždy jej najobľúbenejší predmet. Ako inštruktorka jumpingu je aktívna od roku 2013. V súčasnosti sa venuje aj iným skupinovým cvičeniam, no jumping je u nej stále TOP. A čo jej dáva, prináša jumping? “Viem sa na trampoške poriadne vyblázniť. Dodáva mi to neskutočnú energiu a endorfíny šťastia, toto cvičenie ma ešte nikdy neomrzelo. Môžem ísť na tréning aj unavená a bez nálady, no po tréningu sa vraciam vždy vysmiata a nabudená.”
Tešíme sa veľmi, že prijala pozvanie a vybláznime sa spolu s ňou už 28.3.2020.

eva culla party

3) Inštruktorský hosť Miroslav Bielčik (European Fit, Bratislava)

Na našom pódiu prvý raz privítame aj inštruktorského hosťa z Bratislavy – Miroslava Bielčika.
Pred šiestimi rokmi hľadal k svojim cvičeniam niečo živé, dynamické a zábavné,.. a tak našiel jumping. Videl v ňom hravosť, zábavu, preto sa rozhodol ísť na školenie. Športové vášne má však už od strednej školy. Dlho to bola atletika a potom skupinové cvičenia. Tým prvým, ktoré ho dostalo bolo European Taebo, ktorému sa venuje už 25 rokov a postupne sa vzdelával v ďalších european systémoch. A čo mu dáva práve jumping? “Keď vidím, že ľudia majú radosť z hodiny, tak ma to posúva ďalej, je to stále tá nekonečná hravosť, ktorú na trampolíne môžeš predviesť.” Šéfa European Fit a jeho hravosť ochutnáme v novembri u nás v Banskej Bystrici, tešíme sa!

miroslav bielcik BA

4) Inštruktorský hosť: Lucia Lajčiaková Dvorská (Ružomberok)

Lucka na našom pódiu nie je žiadnym nováčikom, vždy sa necháme radi nakaziť jej úžasnou energiou.
Luckine športové aktivity siahajú na základnú školu, kde sa aktívne venovala basketbalu. Skupinovým tréningom sa venuje od roku 2004. Za 15 rokov absolvovala množstvo odborných športových vzdelávaní. Luckine skúseností, znalosti, nákazlivé úsmevy, energia, radosť a nadšenie z pohybu, zaručujú skvelé energické tréningy a tiež množstvo jej športových nadšencov. Lucka pôsobí v Easy Gym Ružomberok a Xbody Ružomberok, kde sa venuje: jumpingu, tabate, kruhovým a intervalovým tréningom, cardio kickboxu, deepworku, indoor cyclingu, EMS tréningom…a ďalším. A prečo práve jumping?
“Jumping je láska na prvý skok, výbuch endorfínov, energie a šťastia, jumping je srdcová záležitosť, ktorá rozjasní aj najhorší deň, vytvára priateľstvá a pretína cesty tých skvelých osôb, ktoré sa proste v živote majú stretnúť.”
Na Lucku sa opäť po roku veľmi tešíme u nás v Banskej Bystrici!

lucka

5) Šesticu charizmatických inštruktorských hostí uzatvára skvelá Katka Vašek Kuncová (Fit Zóna Martin):

Čo jej prináša jumping?: “Endorfíny, odreagovanie od bežného života a neskutočná radosť z pohybu na trampoške.”

Katka bola športovo aktívna odmalička. Od rôznych moderných tancov, cez školskú volleybalovú reprezentáciu až po svoje prvé inštruktorské školenie tae-ba v roku 2002, ktoré odštartovalo jej cestu vo svete skupinových cvičení. Nasledoval step aerobik, indoor cycling … a v roku 2010 jumping. V januári 2011 otvorila obľúbenú a známu martinskú FIT ZÓNU, stala sa tiež master trénerkou svetoznámych skupinových koncepcií. Dnes sa okrem jumpingu venuje aktívne BOSU, Piloxingu, deepWORKu, Pound Fit-u, TRX, Tabate.. Tešíme sa veľmi, že opäť prijala pozvanie zavítať medzi nás, necháme sa veľmi radi nakaziť jej energickými, ladnými, motivujúcimi pohybmi.

katka

—————————————————————————

Pohľad z ulice na miesto konania party:
Horná 21, B.Bystrica
vchod – brána s nápisom “Evanjelický spolok” – na koniec dvora.

H21newchod

Sála na Hornej 21:
(k dispozícii žiaľ nie sú sprchy)

h 21 2018 z party
party 1
Recent Posts