Marek & Zuzana

sme tu pre vás od roku 2010

Začalo to všetko na jeseň roku 2010 jumpingom. Vtedy sme sa prvý raz o ňom dopočuli. Na Slovensku sa cvičil od júna 2010. Získal si nás okamžite, napriek tomu, že v tom čase nebol známy. Dokonca sme dovtedy nepatrili ani k pravidelne trénujúcim športovým nadšencom. No jumping všetko zmenil …

Po absolvovaní kurzu inštruktora aerobiku v akreditovanom školiacom centre v Trnave sme sa zúčastnili školenia jumpingu v Prahe. Po dvoch skvelých víkendoch plných pohybu, potu (miestami až zúfalstva, lebo kondička nám vtedy veru chýbala), zážitkov, nových informácií – pod vedením zakladateľov tohto skvelého športu Tomáša Buriánka a Jany Svobodovej, sa z nás stali inštruktori jumpingu.

Dňa 29.12.2010 sa cvičila prvá hodina jumpingu v našom prvom centre v Banskej Bystrici (na Skuteckého ulici). Odvtedy sme zmenili adresu pôsobenia a rozrástli sa. V marci 2013 začalo svoju prevádzku naše druhé akreditované centrum v Sásovej, v auguste toho istého roku tretie centrum v Brezne a v septembri 2013 centrum na Fončorde. Postupne nám pribúdali aj inštruktorské posily. Rovnako sme rozšírili ponuku cvičení o ďalšie úžasné a originálne cvičenia – DeepWORK™, BOSU®, bodyART® a Pilates … A v júni 2019 sa naše Jumpinbb transformovalo na Suzn.life – centrá skupinových cvičení.

Cvičenia u nás ste si zamilovali!

Dôkazom toho sú stovky spokojných klientov a ich pravidelné návštevy našich centier. Jednoducho príďte a vyskúšajte to aj Vy, určite si z našej ponuky vyberiete, tešíme sa na Vás!

Zuzana & Marek Suchí
a tím Suzn.life

Suzn.life v číslach :-)

od roku 2010

0
DNÍ
0
MESIACOV
0
ROKOV
0
CENTRÁ

Rok 2011