Marek & Zuzana

sme tu pre vás od roku 2010

NÁJDITE SI CVIČENIE, KTORÉ VÁS BUDE TEŠIŤ

Začalo to všetko na jeseň roku 2010 jumpingom. Vtedy sme sa prvý raz o ňom dopočuli. Na Slovensku sa cvičil od júna 2010. Získal si nás okamžite, napriek tomu, že v tom čase nebol známy. Dokonca sme dovtedy nepatrili ani k pravidelne trénujúcim športovým nadšencom. No jumping všetko zmenil …

Po absolvovaní kurzu inštruktora aerobiku v akreditovanom školiacom centre v Trnave sme sa zúčastnili školenia jumpingu v Prahe. Po dvoch skvelých víkendoch plných pohybu, potu (miestami až zúfalstva, lebo kondička nám vtedy veru chýbala), zážitkov, nových informácií – pod vedením zakladateľov tohto skvelého športu Tomáša Buriánka a Jany Svobodovej, sa z nás stali inštruktori jumpingu.

Dňa 29.12.2010 sa cvičila prvá hodina jumpingu v našom prvom centre v Banskej Bystrici (na Skuteckého ulici). Bola to tiež prvá hodina jumpingu v banskobystrickom kraji. Odvtedy sme zmenili adresu pôsobenia a rozrástli sa. V marci 2013 začalo svoju prevádzku naše druhé akreditované centrum v Sásovej, v auguste toho istého roku tretie centrum v Brezne a v septembri 2013 centrum na Fončorde. Postupne sa nám formoval aj terajší výnimočný inštruktorský tím. Rovnako sme postupne rozšírili ponuku cvičení o ďalšie úžasné a originálne cvičenia – DeepWORK™, BOSU®, bodyART®, Pilates … V júni 2019 sa Jumpinbb transformoval na Suzn.life – centrá skupinových cvičení a od mája 2020 funguje naše online jumping centrum (www.online.suzn.life), a tak si užívate toto skvelé cvičenie doma (jumping tréningy) s nami.

Cvičenia u nás ste si zamilovali!

Dôkazom toho sú stovky spokojných klientov a ich pravidelné návštevy našich centier. Jednoducho príďte a vyskúšajte to aj Vy, určite si z našej ponuky vyberiete, tešíme sa na Vás!

Zuzana & Marek Suchí
a tím Suzn.life

A7R09637

Suzn.life v číslach :-)

od roku 2010

0
DNÍ
0
MESIACOV
0
ROKOV
0
CENTRÁ

O našich začiatkoch, o cvičeniach a pohybe sa dozviete viac v rozhovore s nami v stredoslovenskej televízii v relácii coffee stories:

Rok 2011 a jedno z našich archívnych videí – naša najmladšia fanúšička jumpingu: