JUMPING PARTY 8.8.2021 S MILANOM LIESKOVSKYM

Okrúhlych 10 rokov jumpingu v Banskej Bystrici, 10 rokov pôsobenia našej športovej firmy a prevádzkok skupinových cvičení (rovnako aj online cvičení) suzn.life, 10 rokov radosti z úžasných pohybových aktivít,  10 rokov vašej podpory a športového entuziazmu, športových priatelstiev … to všetko sme v nedeľu 8.8.2021 spoločne oslávili.
Skvelé a zimomriavkujúce prepojenie tej najlepšej na mieste mixovanej elektronickej hudby v podaní vynikajúceho DJ Milana Lieskovskeho, ktorá motivovala naše telá k pohybu, k tomu vaše nadšenie, radosť, úsmevy, výkriky, tanec. Naši obľúbení inštruktorskí hostia: Lucka Lajčiaková Dvorská (Easy gym Ružomberok), Evka Čullá (jumping Turčianske Teplice), Janka Slezáková a Peťo Slezák (Jumping NITRA), Katka Vašek Kuncová (FIT ZÓNA Martin), domáci slávnostne naladený tím Suzn.life. To všetko umocnila efektná svetelno – zvukova produkcia pod dohľadom obľúbeného DJ Marcela Štirbla z Banskej Štiavnice. A v závere sladká “bodka” v podobe chutných muffiniek a torty od Zákuskáreň BB (Evka Oravcová).
Posielame všetkým spomínaným, tiež celému organizačnému tímu, rovnako všetkým nadšeným domácim jumperom i všetkým cezpoľným účastníkom, ktorí v nedeľu zavítali do horúcej letnej Banskej Bystrice a odskákali si to spolu s nami –  obrovské srdečné: Ď A K U J E M E ! Vynikajúco sme sa bavili a maximálne si to spoločne užili!

Video zostrih: Adam Suchý – www.fotosuchy.sk
Foto: Marek Suchý – www.fotosuchy.sk

Recent Posts