2015

Vianočná jumping dvojhodinovka odskákaná! STREDA 16.12.2015 v našom v centre na Hornej 21, BB. Výdatne vydupaní, vykričaní, vypotení.. ako sa na akciu patrí! Veľmi milo nás prekvapvapil “nečakaný” inštruktorský vianočný hosť – autentický a skvelý čertík Milan Gejdoš (jumping Žarnovica, Nová Baňa), ktorý na poslednú chvíľu prijal pozvanie a zastúpil očakávaná Petku Pelach-Mičudovú
(zo zdr.dôvodov detičiek nemohla sa dostaviť).

Krásna vianočná výzdoba – opäť v réžii našej šikovnice – inštruktorky Zuzky,
za asistencie Barborky S.,ďalej “back-stage” tím Peťka, Beátka, Marek, Suzn a Karolínka,
plus šéfka organizácie záverečných aktivít vrátane nakládky trampolín Ivetka.
Veľká vďaka všetkým!
Ďakujeme zároveň sponzorom, ktorí prispeli do vianočnej tomboly, a to: bystrická
renomovaná firma PREDOS BB – kúpelne a Beáta Dašková – kadernicky salón Tiziana.
Tešíme sa,že ste všetci prišli a vytvorili čarovnú “športovo-vianočnú” atmosféru!
Jumping nás bavííí!!!

Posledná adventná nedeľa 20.12.2015 patrila vianočnej jumping dvojhodinovke v našom centre v Brezne na Rázusovej 4. Užili sme si športovo – vianočnú atmosféru, poriadne sme sa pred Vianocami vypotitili, naladili, vyžrebovaní účastníci sa tešili z vianočnej tomboly. Vianočnú dvojhodinovku zahájil jumpujúci Mikuláš, neskôr inštruktorské žezlo prevzali inštruktorky – čertice Peťka a Suzn. Tento rok sme si vychutnali aj pravý vianočný punč po výdatnom športovom výkone:-) Ďakuieme všetkým za účasť a príjemnú, rodinnú, vianočnú atmosféru!

Load More

2014

Prišli, odskákali, zabavili …

Príjemná vianočná atmosféra v “športovom” prevedení: škriatkovia, čertice, mikuláškovia, snehuliak, vianočné perníčky, vianočné i nevianočné pesničky, vianočný hosť, vianočná tombola a záverečné vianočné prekvapenie:-)

Ďakujeme všetkým zúčastneným, boli ste fakt skvelí a veríme, že ste si to poriadne užiĺi a väčšina z vás aj vytešila z krásnych darčekov! Rovnako vďaka za energické hosťovanie kolegyni Šárke Bartánusovej (jumping Lipt,Osada), domácemu tímu za účasť, autentické vianočné scénky, pomoc pri organizovaní, čarovnú vianočnú výzdobu (Zuzka a Barborka), voňavé srdiečkové medovníky s menom každeho účastníka, upečené našou “jumping-cukrárkou” Slávkou, a záverečnému umeleckému duetu s Tichou nocou – klavír/gitara Monika a Janko! Jumping nás bavííí !!!

V poradí druhá vianočná jumping párty sa konala dňa 14.12.2014 v priestoroch 1. Jumping centra v Brezne na Rázusovej 4. V príjemnej vianočnej atmosfére sme si užili dve hodiny jumpingu s časťou domáceho inštruktorského tímu: Peťka, Suzn a Marek. Po náročnej ceste zo Severného pólu dorazil aj Mikuláš so sladkosťami, nabitý energiou, dobrou náladou, “gumydžúsom”, a horlivo povzbudzoval všetkých jumpujúcich. Záverečná vianočná tombola potešila takmer polovicu všetkých zúčastnených, ktorí si odniesli domov lákavé ceny. Veľká vďaka všetkým za čarovný vianočný športový večer,pochvala za výkony a dokonca aj chlapskú účasť! Tešíme sa na ďalšie Vianoce. Jumping nás baví!!!

Load More

2013

18.12.2013 Vianočná JUMPING Dvojhodinovka v Banskej Bystrici
Krátko pred Vianocami 18.12.2013 – dve hodiny Jumpingu, známe vianočné melódie, športová vianočná nálada, inštruktorský tím Jumping BB, energický vianočný hosťujúci inštruktor – Peťa Mičudová z Jumping Liptov a jejnádielka skvelého jumpingu za doprovodu liptovskej inštruktorky Maťky, nezbední čertíci,Mikuláš a ďalšie rozprávkové postavy, spolu so všetkými zúčastnenými prispeli ku skvelejnálade počas akcie, aby sme si odniesli všetci pocity z dobre vykonanej práce na sebe,veľa energie do ďalších dní, a tí, ktorým doprialo šťastie, tiež pekné darčeky.

Ďakujeme!

17.12.2013 Vianočná JUMPING PARTY v Brezne

Prvá akcia v 1. Jumping centre v Brezne, a to Vianočná jumping párty sa konalav utorok dňa 17.12.2013. Spojenie klasického basic jumpingu s bubnovaním natrampolínkach – Jumping DRUMu bolo príjemným spestrením a odreagovanímpre všetkých zúčastnených – pod vedením inštruktorského kvarteta: Peti, Zdenky,Mareka a Zuzky. Nechýbal ani Mikuláš, ktorý vykúzlil všetkým úsmevy na tváracha vyburcoval k vyšším výkonom:-)

Ďakujeme všetkým zúčastneným za skvelú atmosféru a tešíme sa nabudúce!

Load More
Recommended Posts